Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1100
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Prace trwają

Poniedziałek, 28 grudnia 2020, 13:29
Autor: red
Świebodzice: Prace trwają
Fot. UM Świebodzice
Trwają intensywne prace na terenie budowy Parku Sportowego w Świebodzicach.

Z końcem października rozpoczęto zadanie związane z nasadzeniem drzew, krzewów, które do dzisiaj zostało zrealizowane prawie w całości. Obecnie trwa montaż 27 słupów oświetleniowych typu LED. Cześć z nich jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia będzie oświetlać obiekt. Wiosną mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z atrakcji parku.

Burmistrz miasta Paweł Ozga regularnie odwiedza place budowy gminnych inwestycji. W Tygodniu przed świętami wraz z zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim i pracownikami Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej sprawdzili postępy prac wykonanych na obiekcie. Rozmawiali z wykonawcami na temat trwających robót oraz korzystając z okazji, życzyli Wesołych Świąt wszystkim osobom zaangażowanym w prace.

Jednak na obecnym etapie nie zapominajmy, że to teren budowy, na który wstęp jest wzbroniony, o czym informują zamontowane wokół tabliczki. Gmina, jako inwestor, apeluje do okolicznych mieszkańców o przestrzeganie obowiązujących zakazów, rozwagę i wzmożoną opiekę nad małoletnimi.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu dofinansowanego z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn. „Rozwój funkcji zdrowotnych i rekreacyjnych w Gminie Świebodzice poprzez tworzenie i odnowienie terenów zieleni w celu poprawy życia mieszkańców”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group