Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Świebodzice: Pracownicy ryzykują życiem?

Piątek, 30 lipca 2010, 16:01
Aktualizacja: 21:49
Autor: KO
Świdnica/Świebodzice: Pracownicy ryzykują życiem?
Fot. Czytelnik Roman
Dziś tragicznie zginął 35–letni świebodziczanin przygnieciony wózkiem widłowym, wczoraj opisywaliśmy, jak ogromna betonowa płyta uderzyła w głowę 20–letniego świdniczanina. Oba wypadki wydarzyły się w pracy. Nasz Czytelnik, Roman, alarmuje: w Rynku robotnicy pracują na dachu bez żadnego zabezpieczenia!

W Świebodzicach doszło do tragedii przy załadunku tira. Pracownik szczecińskiej firmy załadunek transportował wózkiem widłowym, po skończonej pracy nie opuścił podnośnika i zahaczył nim o bramę wjazdową. Pojazd przechylił się, a gdy świebodziczanin wyskoczył z niego, wózek na niego spadł. Mężczyzna zginął.

Przedwczoraj mniej tragiczne w skutkach, ale równie niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w Świdnicy. Tu nietrzeźwy operator suwnicy uderzył betonową płytą kolegę. Pisaliśmy o tym wczoraj (czytaj: tutaj).

Mieszkaniec centrum Świdnicy, Roman, przysłał nam zdjęcia z remontu kamienicy w Rynku.

- Robotnicy chodzą po dachu bez żadnych zabezpieczeń, tylko popatrzcie na te zdjęcia! – alarmuje Roman. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapraszamy wszystkich, którzy też mają ciekawe zdjęcia lub informacje, do wysyłania ich na adres: redakcja@swidniczka.com. Romanowi dziękujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group