Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 1085
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Prąd "na lewo"

Piątek, 4 lutego 2022, 7:21
Aktualizacja: 9:22
Autor: red
Świdnica: Prąd "na lewo"
Fot. KPP Świdnica
Chociaż nielegalne podłączenie do sieci energetycznej stwarza zagrożenie pożarowe oraz ryzyko porażenia prądem, ciągle znajdują się osoby, które lekceważą bezpieczeństwo i „dokonują nielegalnego przyłączenia się do instalacji elektrycznej z pominięciem urządzeń pomiarowych”.

2 lutego 2022 roku funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą świdnickiej komendy wspólnie z pracownikami firmy energetycznej przeprowadzili działania mające na celu ujawnienie nielegalnego poboru energii elektrycznej.

Czynności podejmowane z przedstawicielami firmy energetycznej sukcesywnie doprowadzają do ujawniania kolejnych przypadków nielegalnych podłączeń energii elektrycznej. Tym razem realizując własne ustalenia policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wraz z pracownikami firmy energetycznej „odwiedzili” kolejnych lokatorów mieszkań na terenie Świdnicy. W trakcie kilku godzin działań w trzech mieszkaniach na terenie miasta ujawniono nielegalny pobór energii elektrycznej. Właściciele lokali przyłączyli się do instalacji elektrycznej z pominięciem urządzeń pomiarowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group