Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Prezydent Andrzej Duda w Świebodzicach

Środa, 27 kwietnia 2016, 13:22
Aktualizacja: 18:15
Autor: opr.red.
Świebodzice: Prezydent Andrzej Duda w Świebodzicach
archiwum
Fot. red.
Głowa naszego państwa, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, będzie gościć w Świebodzicach. Wizyta gościa zaplanowana jest na czwartek, 28 kwietnia. To wydarzenie niemające swojego precedensu w historii miasta.

Pobyt Prezydenta RP w Świebodzicach ma związek z wizytą Andrzeja Dudy w powiatach świdnickim i kłodzkim. Prezydent chce odwiedzić miejscowości, w których nie był w trakcie swojej kampanii.

Prezydent Andrzej Duda spotka się z władzami naszego miasta i przede wszystkim mieszkańcami Świebodzic. Spotkanie odbędzie się w Rynku, zapraszamy od godz. 17:00, Prezydent ma się pojawić około godz. 18:00.

W związku z wymogami bezpieczeństwa w trakcie wizyty głowy państwa należy się spodziewać utrudnień w poruszaniu się w obrębie centrum miasta i działań kontrolnych funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.

Teren, na którym odbędzie się spotkanie z Prezydentem RP, będzie ogrodzony, wejście będzie się odbywać poprzez wyznaczone bramki. Prosimy o nie zabieranie ze sobą zbyt wielu przedmiotów, ponieważ ochrona będzie prowadzić skrupulatną kontrolę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group