Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Warszawa: Prezydent RP: Podziękowania za Świdnicką Kartę Dużej Rodziny

Piątek, 4 lipca 2014, 11:37
Aktualizacja: 11:39
Autor: red.
Świdnica/Warszawa: Prezydent RP: Podziękowania za Świdnicką Kartę Dużej Rodziny
Fot. użyczone
Świdnica znalazła się w gronie nie tak licznych samorządów w Polsce, które wprowadziły kartę dużej rodziny. Niedawno w Pałacu Prezydenckim Anna i Bronisław Komorowscy specjalnymi podziękowaniami uhonorowali włodarzy miast, w których takie wsparcie dla rodzin wielodzietnych zostało zorganizowane.

Chciałem wyrazić moją głęboką nadzieję, że i rodziny i wszyscy, którzy uważają, że działanie na rzecz polskich rodzin jest wiele warte, jest rzeczą cenną, że dadzą temu wyraz także w czasie wyborów samorządowych, nagradzając tych samorządowców, którzy się w tę wielką akcję zaangażowali – mówił prezydent Komorowski i dodał. – My też będziemy publicznie z żoną dziękowali tym samorządom przed wyborami, które mają już swoje karty, bo chcielibyśmy, aby właśnie osoby i środowiska przechodzące przez taki sprawdzian mogły nadal pracować na rzecz społeczności lokalnej.

Władze Świdnicy reprezentowała Violetta Kalin, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Janina Sawicka, która w Urzędzie Miejskim zajmuje się wydawaniem Świdnickiej Karty Dużej Rodziny. Miejską kartę, która wydawana jest od lutego 2014 r. odebrała już rekordowa liczba 974 osób.

Mieszkańcy swoimi decyzjami udowodnili, że założenia programu są bardzo dobre i słuszne – komentuje Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Dzięki karcie mieszkańcy mogą liczyć na wiele zniżek w miejskich jednostkach a także np. w komunikacji miejskiej. Dostępne są również ulgi od świdnickich firm – do dziś do akcji przyłączyło się blisko 40 podmiotów.
Więcej informacji: www.karta.swidnica.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group