Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 586
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Program rewitalizacji na finiszu

Niedziela, 31 lipca 2016, 12:36
Autor: red
Strzegom: Program rewitalizacji na finiszu
Fot. UM Strzegom
Dobiegają końca prace nad przygotowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Strzegom na lata 2015–2025.

Już wkrótce powstanie projekt programu, który zostanie poddany konsultacjom społecznym. Dokument zostanie opublikowany na stronie internetowej projektu www.rewitalizacja.strzegom.pl i możliwe będzie zgłaszanie do niego ewentualnych uwag w formie pisemnej.
- W ramach konsultacji 3 sierpnia o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali widowiskowej Strzegomskiego Centrum Kultury przy ul. Paderewskiego 36 na konferencję, podczas której zaprezentujemy wizję i cele programu rewitalizacji, proponowane kierunki działań oraz najciekawsze projekty rewitalizacyjne - informuje Marek Flakowski, koordynator projektu. - Zaprezentujemy harmonogram konsultacji społecznych i będziemy zbierać Państwa uwagi do programu. Zaplanowaliśmy ponadto spotkania konsultacyjne skierowane bezpośrednio do mieszkańców obszarów rewitalizowanych. Z mieszkańcami Starego Miasta i Grabiny spotkamy się dnia 4 sierpnia, a z mieszkańcami Jaroszowa 5 sierpnia - mówi Marek Flakowski.

O miejscu konsultacji mieszkańcy zostaną poinformowani poprzez plakaty, stronę internetową projektu oraz stronę www.strzegom.pl. Spotkania odbędą się w godzinach popołudniowych.

Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Strzegom na lata 2015-2025 powstaje przy współfinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group