Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Projekt Posłuchane z własnym jinglem na stacji Świdnica Miasto!

Sobota, 17 marca 2018, 15:32
Autor: red
Świdnica: Projekt Posłuchane z własnym jinglem na stacji Świdnica Miasto!
Fot. organizatorzy
Muzyczne spotkania pod szyldem Posłuchane, które znane są nie tylko w Świdnicy, gdzie powstały, ale i na całym Dolnym Śląsku, mają własny jingiel! Na trasie Wrocław–Świdnica od kliku dni mogą go usłyszeć pasażerowie Kolei Dolnośląskich.

Podróżujący szynobusami z Wrocławia do Świdnicy, przed stacją Świdnica Miasto w najbliższym czasie będą mogli usłyszeć niecodzienny komunikat. Wszystko za sprawą współpracy między projektem Posłuchane i Kolejami Dolnośląskimi.

Posłuchane to inicjatywa Fundacji Ładne Historie, która zakłada promocję polskiej muzyki elektronicznej poza głównymi ośrodkami, budowanie w regionie świadomej publiczności oraz prezentację twórców, mających na koncie osiągnięcia w dziedzinie muzyki alternatywnej. W ciągu ostatnich dwóch lat fundacja zaprezentowała kilka zróżnicowanych tematycznie odsłon wydarzenia. Aktualnie organizatorzy Posłuchane pracują nad kolejną edycją, która z pewnością zaskoczy świeżością i pomysłowością. Oryginalną zapowiedzią nadchodzących wydarzeń jest jingiel, którego autorem jest Łukasz Palkiewicz, znany jako Szatt, współtwórca zespołu Kroki, związany z inicjatywą Posłuchane jako dyrektor artystyczny.

Dzięki współpracy z Kolejami Dolnośląskimi jingiel emitowany jest w pociągach, zatrzymujących się na stacji Świdnica – Miasto. Organizatorzy chcą w ten sposób podkreślić odwołanie do lokalnego charakteru i genezy wydarzenia. W ten sposób Świdnicka stacja jest pierwszą w regionie, posiadającą własną, muzyczną zapowiedź. Warto zwrócić na to uwagę podczas podróży. Zachęcamy również do śledzenia naszej strony internetowej www.posluchane.pl , gdzie już wkrótce więcej szczegółów na temat planowanych w tym roku wydarzeń w ramach Posłuchane.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group