Poniedziałek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 1008
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Promowali służbę w policji

Piątek, 21 kwietnia 2023, 13:54
Autor: red
Świdnica: Promowali służbę w policji
Fot. KPP Świdnica
Na terenie Świdnicy odbyły się XXIX Targi Pracy. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć świdnickich policjantów, którzy promowali służbę w granatowym mundurze i zachęcali do związania swojej przyszłości właśnie z Policją.

Pośród wielu pracodawców i przedsiębiorców, biorących udział w XXIX Targach Pracy zorganizowanych w Klubie Bolko w Świdnicy ze swoim stoiskiem informacyjnym pojawili się także funkcjonariusze oraz pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Stoisko z ofertą służby w Policji cieszyło się ono dużym zainteresowaniem pośród odwiedzających targi.

Mundurowi oraz pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów, ale także odpowiedzieli na wiele nurtujących pytań uczestników targów. Pytania zadawane przez odwiedzających dotyczyły różnych zagadnień, jednak najczęściej pojawiały się pytania dotyczące kryterium przyjęć do służby, warunków pracy, zarobków w Policji oraz realizowanych zadań. Każdy zainteresowany służbą miał możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami na temat służby w Policji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group