Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Promują zdolną młodzież

Wtorek, 25 czerwca 2013, 13:57
Aktualizacja: 13:57
Autor: red.
Świdnica: Promują zdolną młodzież
Fot. Wiktor Bąkiewicz
„Wakacje z talentami” to nowy projekt Galerii Świdnickiej i Agencji ARTE. Na okres wakacji galeria otwiera scenę dla młodych, zdolnych, śpiewających, grających i tańczących ludzi. Na pierwszy koncert zapraszamy już w niedzielę, 30 czerwca o godz. 16.00.

Kolejne koncerty planowane są 28 lipca i 25 sierpnia. Młodych wykonawców – uczniów i studentów, którzy chcieliby wystąpić podczas koncertów organizatorzy zapraszają serdecznie. Chętnych proszą o dostarczenie płyty demo z minimum 3 utworami do biura galerii (I piętro) w dni powszednie od 8.30 do 15.30.

Podczas najbliższego koncertu wystąpią:
- formacja Sticky Icky - funky hip hop jazz w składzie: bas - Bartek Bednarz, wokal - Gwidon 'el P' Pis, klawisze - Ania Micińska i bęben - Mateusz Chochołek.
- Partycja Mizerska, uczennica III LO, laureatka wielu przeglądów i festiwali wokalnych
- formacja Break Dance ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

- W Świdnicy jest wielu niesamowicie zdolnych ludzi. Śpiewać każdy może, lecz nie każdemu jest to dane. Ale próbujcie swoich sił. A my – jako publiczność – ocenimy, czy macie talent – mówi Artur Janicki, właściciel Agencji ARTE.

Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej dodaje: - Możliwość występów w galerii otwarta jest dla każdego. Kto wie – może podczas tych wakacyjnych prezentacji wyłonimy prawdziwe perły. Na to liczymy. Liczymy też na fajną, wakacyjną zabawę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group