Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 610
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przebudowa budynku w Jaroszowie

Wiadomości: Jaroszów
Wtorek, 26 czerwca 2018, 7:32
Autor: r
Fot. UM Strzegom
Trwają prace związane z przebudową budynku komunalnego na mieszkania socjalne w Jaroszowie.

W tym numerze przedstawiamy najnowszy raport dot. tego jakże ważnego i potrzebnego obiektu w największym sołectwie gminy Strzegom.

- Do tej pory prawie w całości budynku zostały wykonane tynki wewnętrzne. Trwają ostatnie prace murarskie związane ze wznoszeniem nowych ścian na piętrze w lewym skrzydle obiektu. W tej samej części budynku trwa wykonanie posadzek. Na obu kondygnacjach w wydzielonych mieszkaniach układane są okładziny ścienne z płytek w łazienkach oraz podłogowe w przedpokojach. Obie ściany szczytowe przebudowywanego budynku mają wykonaną kompletną elewację. Również na pozostałych ścianach zewnętrznych trwają prace elewacyjne. Na prawej części budynku (segment budynku, gdzie wcześniej znajdował się sklep) został wykonany nowy dach. Na pozostałej części obiektu (gdzie wcześniej była sala widowiskowa) również są kontynuowane prace dachowe. Zamontowano już sufity podwieszane i zabudowy w prawym skrzydle obiektu. Cały prawy segment budynku został przygotowany do malowania wewnątrz pomieszczeń - informuje Urszula Gorzel z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych w UM w Strzegomiu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group