Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1020
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Przed nami II Konkurs Fotograficzny Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Piątek, 24 czerwca 2016, 12:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Przed nami II Konkurs Fotograficzny Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku
Fot. organizatorzy
Celem konkursu jest wyłonienie 13 fotografii, które znajdą się w KALENDARZU Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku na rok 2017 rok.

W zeszłorocznej edycji jury wyłoniło 13 naprawdę eleganckich fotografii, które ozdobiły wiele ścian w Polsce i Europie. Tematem I edycji były pojazdy z kolekcji Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. Czynne i nieczynne, starsze i te trochę nowsze.

W tegorocznej edycji organizatorzy stawiają na ludzi. Na ludzi i ich maszyny. Każdy chyba wie, że parowóz, diesel czy dajmy na to nawet elektryk sam, nie jedzie. Ktoś nim powoduje swymi opiekuńczymi rękoma.

Więc kto z Państwa posiada takie fotografie, zapraszamy do wysyłania: rezerwacje@muzeatechniki.pl mailto:rezerwacje@muzeatechniki.pl , w treści wiadomości należy podać dopisek - PRACA KONKURSOWA

Kto jeszcze nie ma zapraszamy do zabrania ze sobą aparatu i udania się z w podróż Wakacyjnym Pociągiem do Świdnicy i Krzyżowej, tam z pewnością uchwycą Państwo na zdjęciach wspaniałych maszynistów lokomotywy parowej Tkt48.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group