Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 765
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przed Rajdem Krause

Piątek, 1 kwietnia 2022, 10:57
Aktualizacja: 10:58
Autor: red
Świdnica: Przed Rajdem Krause
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W czwartek, 31 marca, w sali narad świdnickiego magistratu odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji 50. Rajdu Świdnickiego Krause, który odbędzie się w dniach 22–24 kwietnia 2022 r.

Rajd, jak co roku, przyciąga rzeszę miłośników sportów samochodowych z kraju i zagranicy oraz najlepszych kierowców rajdowych.

Nowością tegorocznej edycji będzie inauguracja cyklu zawodów pod nazwą Grand Prix Świdnicy, którego trasa pokrywa się częściowo z trasą rajdu. Według organizatorów, będzie to doskonała okazja dla amatorów, aby pościgać się w bezpiecznych warunkach a dla profesjonalistów okazja do przetestowania sprzętu przed zbliżającą się rywalizacją.

W konferencji wzięli udział Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz, Dyrektor Rajdu i Prezes Automobilklubu Sudeckiego Roman Grygianiec, Kierownik Działu Marketingu w firmie Krause Marek Banach, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego Robert Jagła oraz triumfator zeszłorocznej edycji Rajdu Świdnickiego - Kacper Wróblewski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group