• Czwartek, 17 października 2019
  • Godz. 5:35
  • Imieniny: Małgorzaty, Ignacego, Wiktora, Marity
  • Czytających: 760
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Przedostatnia kolejka na boiskach klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 14 czerwca 2013, 23:52
Aktualizacja: 23:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed piłkarzami występującymi w klasie A i B przedostatnia seria spotkań.

29. kolejka klasy A – grupa I
Cukrownik Pszenno - Biały Orzeł Mieroszów 16 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych - Nysa Kłaczyna 16 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina Zdrój 16 czerwca, 17:00
Zagłębie Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 16 czerwca, 17:00
Rawa Boleścin - Sudety Dziećmorowice 16 czerwca, 17:00
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 16 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Skalnik Czarny Bór 16 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice 16 czerwca, 17:00

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----28 – 64 – 77:29
2. Cukrownik Pszenno----28 – 64 – 88:34
3. Gwarek Wałbrzych-----28 – 62 – 81:34
4. Granit Roztoka----------28 – 56 – 80:48
5. Sudety Dziećmorowice-28 – 53 – 77:53
6. Biały Orzeł Mieroszów--28 – 43 – 77:57
7. Zdrój Jedlina Zdrój------28 – 39 – 61:56
8. Włókniarz Głuszyca-----28 – 38 – 61:57
9. Górnik Boguszów-G.----28 – 38 – 38:39
10. Czarni Wałbrzych-------28 – 32 – 64:82
11. Rawa Boleścin----------28 – 31 – 64:78
12. Nysa Kłaczyna----------28 – 26 – 41:93
13. Zieloni Mrowiny---------28 – 25 – 44:70
14. Wenus Nowice----------28 – 22 – 56:91
15. Zagłębie Wałbrzych----28 – 20 – 40:77
16. Victoria II Świebodzice-28 – 20 – 39:90

29. kolejka klasy A – grupa II
Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 16 czerwca, 17:00
Lechia II Dzierżoniów - Zgoda Grodziszcze 16 czerwca, 17:00
Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 16 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno - Boxmet Piskorzów 16 czerwca, 17:00
Delta Słupice - Niemczanka Niemcza 16 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka - Błękitni Owiesno 16 czerwca, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zieloni Łagiewniki 16 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice - Skałki Stolec 16 czerwca, 17:00

Tabela:
1. Skałki Stolec------------28 – 75 – 112:19
2. Sparta Ziębice----------28 – 72 – 131:30
3. Lechia II Dzierżoniów--27 – 57 – 109:56
4. Niemczanka Niemcza---28 – 50 – 70:47
5. Polonia Ząbkowice Śl.--28 – 44 – 77:58
6. Zieloni Łagiewniki-------28 – 39 – 63:66
7. Delta Słupice-------------28 – 39 – 73:82
8. Orzeł Mąkolno----------28 – 36 – 56:97
9. Koliber Uciechów-------28 – 34 – 55:65
10. Czarni Sieniawka-------28 – 34 – 48:54
11. Boxmet Piskorzów-----27 – 33 – 40:69
12. Wieża Rudnica---------28 – 32 – 54:87
13. Zgoda Grodziszcze-----28 – 31 – 52:60
14. Ślęża Ciepłowody------28 – 30 – 48:76
15. Błękitni Owiesno--------28 – 20 – 40:86
16. Błękitni Niedźwiedź-----28 – 10 – 38:11

29. kolejka klasy B – grupa I
Unia Jaroszów - LKS Marcinowice 16 czerwca, 11:00
Błękitni Słotwina - Tęcza Bolesławice 16 czerwca, 11:00
WKS Goczałków - Płomień Dobromierz 16 czerwca, 11:00
Granit Rogoźnica - Wodospad Zastruże 16 czerwca, 11:00
LKS Wiśniowa - Grom Panków 16 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Błyskawica Kalno 16 czerwca, 12:00
Orzeł Witoszów - Zryw Łażany 16 czerwca, 11:00
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie 16 czerwca, 11:00

Tabela klasy B – grupa I
1. Tęcza Bolesławice------28 – 74 – 96:37
2. Unia Jaroszów-----------28 – 71 – 110:28
3. Wierzbianka--------------28 – 63 – 89:44
4. Herbapol Stanowice-----28 – 51 – 81:52
5. Błękitni Słotwina---------28 – 51 – 57:47
6. WKS Goczałków---------28 – 49 – 76:44
7. LKS Marcinowice---------28 – 43 – 61:46
8. Błyskawica Kalno---------28 – 42 – 76:63
9. Zryw Łażany--------------28 – 40 – 58:48
10. LKS Wiśniowa-----------28 – 39 – 64:54
11. Płomień Dobromierz-----28 – 35 – 60:68
12. Orzeł Witoszów----------28 – 30 – 43:67
13. Wodospad Zastruże-----28 – 22 – 46:111
14. LKS Piotrowice-----------28 – 19 – 44:98
15. Grom Panków------------28 – 13 – 30:105
---
16. Granit Rogoźnica---------28 – 7 – 34:110

29. kolejka klasy B – grupa II
Victoria Tuszyn - Ślężanka Tąpadła 16 czerwca, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS Gilów 16 czerwca, 11:00
Kłos Lutomia - LKS Gola Świdnicka 16 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Dobrocin 16 czerwca, 11:00
Sparta Oleszna - Dąb Mościsko 16 czerwca, 11:00
Orzeł Piława Dolna - Piast Jaźwina 16 czerwca, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Gryf Burkatów 16 czerwca, 11:00

Tabela klasy B – grupa II
1. LKS Gola Świdnicka-------28 – 73 – 118:14
2. DGPNZ Roztocznik--------28 – 72 – 104:35
3. Płomień Makowice--------27 – 69 – 127:44
4. Victoria Tuszyn------------28 – 68 – 109:26
5. Orzeł Piława Dolna--------28 – 57 – 111:50
6. LKS II Bystrzyca Górna---28 – 49 – 73:55
7. Sparta Oleszna-------------27 – 37 – 66:57
8. Dąb Mościsko---------------28 – 35 – 68:90
9. Piast Jaźwina---------------28 – 33 – 55:89
10. Orzeł Przerzeczyn Zdr.---28 – 27 – 49:106
11. Gryf Burkatów-------------28 – 27 – 57:87
12. LKS Dobrocin---------------28 – 25 – 41:81
13. Ślężanka Tąpadła----------28 – 24 – 50:102
14. LKS Gilów-------------------28 – 22 – 43:82
15. Kłos Lutomia-----------------28 – 9 – 27:127
---
16. Sparta Ostroszowice------28 – 23 – 28:84

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 16-06-2013 20:33
Tecza przegrala. najbardziej cieszy sie sponsor. bo ma pewny awans z 2 miejsca a nie mosi premi placic chlopakom za 1miejsce. ciekawe po co sie tak zylowali w pozostalych meczach? pewnie po to ze maja swoj HONOR!!! ktorego on nie ma
~ 16-06-2013 22:14
no chyba nie awansują z 2 miejsca bo w drugiej gr maja lepszy współczynnik
~fan 17-06-2013 11:40
bardzo dobrze ze nie awansuja gwiazdeczki z boleslawic banda dziadow z rp na czele unia awansuje!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group