Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Przedsiębiorcy gminy Strzegom na medal

Piątek, 1 marca 2013, 12:28
Aktualizacja: 12:29
Autor: red.
Wrocław: Przedsiębiorcy gminy Strzegom na medal
Fot. użyczone
26 lutego w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych nadanych przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wybitnym osobistościom zasłużonym w służbie państwa i społeczeństwa.

Odznaczenia, w tym między innymi Krzyże Oficerskie i Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski, Krzyże Wolności i Solidarności, Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę w imieniu Prezydenta RP wręczył Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa oraz wicewojewoda Ewa Mańkowska.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele branży kamieniarskiej Gminy Strzegom. Bogusław Solima Prezes Spółki Piramida z Kostrzy oraz pracownicy tej firmy Waldemar Rudnicki, Bronisław Czwojdrak i Henryk Bugajski otrzymali Złoty Medal za Długoletnią Służbę. Krzysztof Skolak Prezes Fundacji Bazalt został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

Odznaczenie jest wyrazem uznania za wybitne zasługi i osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla regionu i kraju pracy zawodowej i społecznej.

Odznaczonym życzymy dalszych sukcesów!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group