Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przedsiębiorcy zainteresowani środkami

Środa, 21 września 2016, 9:45
Autor: red
Świebodzice: Przedsiębiorcy zainteresowani środkami
Fot. UM Świebodzice
Z zainteresowaniem ze strony lokalnych przedsiębiorców spotkały się konsultacje z przedstawicielami Sudeckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych oraz Funduszu Poręczeń Kredytowych, koordynowane przez Wydział Promocji UM Świebodzice, których tematem było wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie, w którym uczestniczyli prezes Konrad Jabłoński - prezes SSIG, Kamil Kot - specjalista ds. analizy i pożyczek, oraz Karolina Suchecka - inspektor ds. finansowych FPK, otworzył zastępca burmistrza Krystian Wołoszyn. Na przybyłych przedsiębiorców - na sali posiedzeń pojawili się przedstawiciele dziesięciu firm, którzy zainteresowali się możliwością dokapitalizowania swojej działalności, czekały dwie opcje kredytowe - w wysokości do 100 i do 250 tys. zł.

Jak mówili przedstawiciele SSIG, podmiotu pośredniczącego w udzielaniu pożyczek, uprawnionego do tego na podstawie konkursu zorganizowanego przez Dolnośląski Fundusz Regionalny sp. z o. o., uzyskane środki mogą być przeznaczone na działalność bieżącą (pożyczka do 100 tys. zł) lub na pokrycie kosztów związanych z produkcją (do 250 tys. zł).

Gmina Świebodzice jest członkiem Sudeckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych od 15 czerwca 2016 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group