Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Przedświąteczne porządki w gminie Strzegom

Poniedziałek, 16 marca 2015, 9:23
Aktualizacja: 13:24
Autor: red.
Strzegom: Przedświąteczne porządki w gminie Strzegom
Fot. UM Strzegom
26 marca od godz. 8.00 sprzątamy naszą gminę! Akcja, która potrwa do 28 marca br., obejmuje obszar całej gminy. Każdy, komu leży na sercu czystość w gminie, może wziąć w niej udział.

Zapraszamy jednostki budżetowe gminy, przedszkola, szkoły, zakłady pracy, stowarzyszenia, fundacje i osoby prywatne do włączenia się do akcji. I ty możesz uczynić miejsce w którym żyjesz - piękniejszym i bardziej czystym. Sprzątanie gminy to akcja promująca poszanowanie środowiska, edukację ekologiczną i estetykę otoczenia. Praca nie tylko wychowuje, ale konsoliduje i uczy szacunku dla przyrody, zielonych płuc człowieka.

Koordynatorem działań jest Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Wsi Urzędu Miejskiego w Strzegomiu – tel. 74 8560 521. Do odbioru w urzędzie są worki i rękawice. Chętnych prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału w celu ustalenia z ZUK wywozu nieczystości oraz przesłanie zdjęć terenu przed i po uporządkowaniu na adres: biuletyn@strzegom.pl

Ważne dla Mieszkańców:
Przedświąteczne porządki to także okazja do pozbycia się odpadów wielkogabarytowych i tzw. „problemowych"! Przedmioty metalowe, zużyte baterie, stare elektro sprzęty, przeterminowane leki można wystawić wyznaczonych punktach, podanych wcześniej do publicznej wiadomości, a ZUK dokona ich odbioru wg harmonogramu podanego poniżej.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji !!! Przyroda nam odpłaci czystą ziemią, powietrzem i wodą.

Więcej na stronie http://strzegom.pl/2004/index.htm

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group