Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1216
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki pracują

Piątek, 17 kwietnia 2020, 7:26
Aktualizacja: 10:27
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki pracują
Fot. Gmina Świdnica
Zamknięcie placówek edukacyjnych to zupełnie nowa sytuacja, w której próbują się odnaleźć zarówno rodzice, nauczyciele jak i uczniowie, a także przedszkolaki.

To właśnie najmłodsi mieszkańcy gminy Świdnica postanowili zdalnie wziąć udział w konkursie plastycznym na ekotorbę z hasłem matematycznym. Wszystko w ramach ogólnopolskiego projektu matematyczno-przyrodniczego ,,Las, dwa, trzy matematyczne przygody wśród przyrody”, do którego Publiczne Przedszkole w Bystrzycy Dolnej przystąpiło jeszcze w 2019 roku.

Konkurs został rozstrzygnięty zdalnie, na podstawie zdjęć przesłanych przez rodziców do organizatorów i koordynatora projektu. Jak podkreśla dyrektor placówki Beata Klęsk wszystkie prace były wyjątkowe, kolorowe i bardzo pomysłowe. Wszystkie też zostały nagrodzone dyplomami, a trzy z nich - prace Antosia Ł, Antosia P i Lenki N. otrzymają dodatkowo nagrody. Z pewnością wręczymy je w momencie kiedy będziemy mogli się spotkać w naszym przedszkolu. Bardzo cieszymy się, że nasze działania wspierają rodzice naszych wychowanków. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group