Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 550
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przedszkolaki uczciły Święto Optymizmu

Poniedziałek, 22 maja 2017, 7:36
Aktualizacja: 10:59
Autor: red
Żarów: Przedszkolaki uczciły Święto Optymizmu
Fot. UM Żarów
Wspólne zabawy, maraton biegów, optymistyczny hymn, a na koniec wizyta dwóch osiołków. Tak wyglądały obchody Święta Optymizmu w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie.

Każdego roku żarowska placówka dokłada wszelkich starań, aby ten dzień uczcić szczególnie i wyjątkowo.

Już od samego rana, w swoim ogrodzie, maluchy poubierane w siedem kolorów tęczy, zaśpiewały optymistyczny hymn. Potem przyszedł czas na wspólne zabawy i maraton biegów, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki, nawet te najmłodsze. W końcu sport to zdrowie. Dzieci odpowiadały także na pytanie, co to jest optymizm.
- To bycie dobrym i pomaganie innym. To radość, nie krzywdzenie drugiego człowieka i uśmiech na twarzy - mówiły przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola.

Wszystkie optymistyczne przedszkola w całej Polsce 10 maja obchodzą Święto Optymizmu. W ogólnopolskie święto włączyła się także placówka w Żarowie.
- To był wspaniały dzień, pełen radości, niespodzianek i optymizmu. Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw w naszym ogrodzie. Potem przyszedł czas na maraton biegów, w którym każdy został nagrodzony, a zwycięzców uhonorowaliśmy medalami. Nie zabrakło optymistycznej muzyki i wesołych tańców. Optymizm to bycie wesołym i pomaganie innym. I tego uczymy naszych przedszkolaków - mówiła Elżbieta Wierzyk dyrektor żarowskiego Bajkowego Przedszkola.

Na koniec do Bajkowego Przedszkola w Żarowie przyjechali niezapomniani goście. Wizyta dwóch osiołków wzbudziła wśród przedszkolaków ogromne zainteresowanie. To był dzień pełen wrażeń.

Święto Optymizmu na stałe wpisało się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Bajkowe Przedszkole w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group