Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 548
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki udekorowały choinkę

Niedziela, 16 grudnia 2018, 15:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 9:48
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki udekorowały choinkę
Fot. Gmina Świdnica
Liczne grono przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej odwiedziło Urząd Gminy, aby nie tylko złożyć świąteczno–noworoczne życzenia, ale przede wszystkim przyozdobić choinkę. Bożonarodzeniowe drzewko będzie cieszyło swoim wyglądem pracowników i mieszkańców odwiedzających urząd.

W przystrajaniu tradycyjnego drzewka pomocą służyła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek. Samo wydarzenie sprawiło przedszkolakom nie lada frajdę i od razu z dużym zapałem i zaangażowaniem zabrali się do realizacji zadania. Przedszkole w Bystrzycy Dolnej, jest najmłodszą gminną placówką oświatową pod względem działalności. We wrześniu br. obiekt został oddany do użytku, a dzięki realizacji unijnego projektu pn. „Małe Bystrzaki-równe szanse przedszkolaków w gminie Świdnica” w pierwszym roku działalności Przedszkola w Bystrzycy Dolnej rodzice nie będą ponosić kosztów. Jedynym wydatkiem będą opłaty za wyżywienie dziecka.

A jeśli święta, to nie mogło obyć się bez życzeń, które dzieci złożyły wójtowi gminy Świdnica oraz wszystkim pracownikom urzędu. Teresa Mazurek również życzyła przedszkolakom oraz ich rodzinom pogodnych i uśmiechniętych świąt, ale przede wszystkim podziękowała im za ich wyjątkową pracę i wręczyła słodkie upominki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group