Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1220
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przedszkolaki w komendzie

Wtorek, 18 kwietnia 2023, 7:59
Aktualizacja: 8:59
Autor: red
Świdnica: Przedszkolaki w komendzie
Fot. KPP Świdnica
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Calineczka w Świdnicy odwiedziły miejscowych policjantów. W trakcie wizyty maluszki zwiedziły budynek komendy oraz zobaczyły z bliska jak pracują policjanci.

Jak wygląda komenda Policji od środka? Kto w nie pracuje? W jaki sposób bezpiecznie spędzać czas? Podczas wizyty na te i jeszcze inne pytania odpowiadał młodszy aspirant Michał Rzepecki.

Głównym celem wizyty najsłodszych z Niepublicznego Przedszkola Językowego Calineczka w Świdnicy było poznanie jednostki Policji przy ulicy Jagiellońskiej 23 w Świdnicy i pracujących tam osób. Dzieci z zaciekawieniem oglądały różne pomieszczenia, a w rolę przewodnika po całej komendzie wcielił się młodszy aspirant Michał Rzepecki

Oprócz możliwości obejrzenia od kuchni codziennego życia komendy, najsłodsi mieli możliwość obejrzenia z bliska policyjnego sprzętu i z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały szczegółów związanych z pracą policjantów.

W trakcie spotkania dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się doskonałą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa co zostało nagrodzone odblaskami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group