Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Górna: Przedszkolaki w piłkę kopią

Środa, 1 maja 2019, 12:00
Aktualizacja: 12:02
Autor: red
Bystrzyca Górna: Przedszkolaki w piłkę kopią
Fot. Gmina Świdnica
Za sprawą Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Dzierżoniów w sSali gimnastycznej SP Bystrzyca Górna po raz pierwszy odbył się GMINNY TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Agata Malik, w spotkaniu uczestniczyła także Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty - Pani Maria Jaworska.

Celem zawodów było promowanie aktywności fizycznej poprzez piłkę nożną oraz integracja placówek przedszkolnych wedle idei rywalizacji poprzez zabawę, co świetnie się udało.

Do rozgrywek przystąpili podopieczni czterech przedszkoli, którzy rozegrali mecze w systemie „każdy z każdym”, bez rywalizacji o miejsca i z ogromną dozą zabawy, radości i uśmiechu. Jak na małych mistrzów piłkarskich przystało, zaprezentowali sporo pięknych akcji, interwencji, rewelacyjnych goli i dużą dawkę emocji.

Jeśli organizatorem jest Akademia Piłkarska Dzierżoniów to trzeba być zawsze przygotowanym na niespodzianki i tym razem takich atrakcji nie zabrakło. W czasie przerwy na parkiecie pojawił się Mistrz Świata we Freestyle Football- Paweł Skóra. Fenomenalny pokaz trików piłkarskich gwiazdy okazał się niesamowitym przeżyciem i wywołał moc euforii wśród maluchów. Wydarzenie, które z pewnością pozostanie na długo w ich pamięci. Równie interesujący i mocno oklaskiwany był występ dziewcząt z sekcji Akrobatyki Sportowej pełen licznych skoków, przejść i fantastycznych przerzutów. Podopieczne trenerki Katarzyny Burdzy to z pewnością przyszłe laureatki wielu konkursów z ogromnym potencjałem.

Po przedstawieniach przyszedł czas na posiłek regeneracyjny po intensywnym wysiłku i oczywiście zasłużone, złote medale dla wszystkich uczestników sportowego spotkania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group