Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 881
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki z sercem

Wtorek, 18 lutego 2020, 13:48
Aktualizacja: Środa, 19 lutego 2020, 8:49
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Przedszkolaki z sercem
Fot. Gmina Świdnica
Zuzia i Lena z Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej, to kolejne przedszkolaki z wielkim sercem w naszej gminie. Dziewczynki po kilkuletniej pielęgnacji swoich włosów zdecydowały się je ściąć i oddać na szczytny cel. Na piękne i wygodne peruki dla kobiet, które zmagają się z chorobą nowotworową.

Akcję ,,Daj włos" prowadzi Fundacja ,,Rak&Roll". Aby wziąć udział w programie, należy ściąć włosy zgodnie z instrukcją podaną na stronie, a następnie przesłać je na adres Fundacji. Takie to proste, a może dać tyle szczęścia.

- Bardzo ważne jest, żeby dzieci od najmłodszych lat wiedziały, że warto pomagać, że nie tylko pomoc materialna, ale czasami drobne gesty, mogą nadać sens życiu i przywrócić radość. Bo czasami nie potrzeba wiele, wystarczy świadomość, że jest ktoś obok, komu nie jesteśmy obojętni. Jestem bardzo dumna z dziewczynek i gratuluję rodzicom córek. Cieszę się, że również w naszym przedszkolu są dzieci z wielkim sercem – mówi Beata Klęsk, dyrektor przedszkola w Bystrzycy Dolnej.

Zuzi i Lenie oraz ich rodzicom dziękujemy i gratulujemy postawy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group