Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przedszkole ze sztandarem

Niedziela, 19 maja 2024, 11:44
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 maja 2024, 10:45
Autor: red
Świebodzice: Przedszkole ze sztandarem
Fot. UM Świebodzice
Piątkowe przedpołudnie (17 maja) w świebodzickim Przedszkolu Nr 3 Niezapominajka było wyjątkowe.

W placówce odbyła się uroczystość nadania sztandaru. Wydarzenie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu narodowego oraz hymnu przedszkola. Następnie głos zabrała Dyrektor Beata Gil, która powitała serdecznie przybyłych gości, wśród których byli m.in.: Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Wychowania i Kultury Agata Koperska, Prezes Zarządu ZNP Pani Urszula Kruczek, Dyrektorzy świebodzickich placówek oświatowych, Dziekan Dekanatu Świebodzickiego ks. Józefa Siemasz, pracownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, członkowie Rady Rodziców oraz nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru przez Burmistrza Miasta Pawła Ozgę Dyrektorce Beacie Gil.

Kolejnym punktem wydarzenia było przejęcie sztandaru przez Przedszkolny Poczet Sztandarowy, po którym odbyła się jego prezentacja oraz ślubowanie przedszkolaków. Głos zabrał również Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który zaznaczył jak ogromne znaczenie ma przedszkole w życiu lokalnym Świebodzic oraz życzył dalszych sukcesów, ciągłego rozwoju, ponadto wręczył upominkowy kosz na ręce Pani Dyrektor.

Po części oficjalnej przyszedł czas na artystyczne występy przygotowane przez dzieci z grup: Koniczynka i Pszczółki. Przedstawienie zostało nagrodzone przez zgromadzonych gromkimi brawami.

Zwieńczeniem uroczystości było złożenie podziękowań przez Dyrektor Beatę Gil rodzicom i pracownikom, którzy przyłożyli się do przygotowania tak wspaniałej uroczystości, również dzieciom i ich Paniom za przygotowanie pięknego występu, a także wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystości nadania sztandaru przedszkolu, współtworzyli atmosferę święta i dopełnili ją swoją obecnością.
Na zakończenie uroczystości Goście dokonali wpisów do Księgi Pamiątkowej Przedszkola.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group