Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przemysław Sikora zastępcą burmistrza

Czwartek, 20 czerwca 2019, 9:25
Aktualizacja: Piątek, 21 czerwca 2019, 10:04
Autor: red
Żarów: Przemysław Sikora zastępcą burmistrza
Fot. UM Żarów
Burmistrz Leszek Michalak powołał z dniem 18 czerwca Przemysława Sikorę na stanowisko nowego Zastępcy Burmistrza Miasta Żarów.

Do tej pory Przemysław Sikora był kierownikiem Referatu Rozwoju, a w Urzędzie Miejskim w Żarowie pracuje od 14 lat. Ukończył studia magisterskie na kierunku Administracja Publiczna na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunkach: Fundusze Strukturalne i Fundusz Spójności UE na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Prawo Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Wrocławskim.

W Urzędzie Miejskim w Żarowie zajmował się tematyką związaną z pozyskiwaniem środków zewnętrznych na realizację inwestycji i projektów na terenie gminy Żarów oraz rozliczaniem wniosków unijnych.

Przemysław Sikora zastąpił na stanowisku dotychczasowego wiceburmistrza Grzegorza Osieckiego, który od dnia dzisiejszego pełni funkcję nowego prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie.

– To dla mnie duże wyróżnienie. Dziękuję Burmistrzowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył, liczę na wsparcie ze strony pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie. Nowe obowiązki zobowiązuje się wykonywać sumiennie i rzetelnie, pracując na rzecz mieszkańców gminy Żarów. Podziękowania składam także byłemu zastępcy Grzegorzowi Osieckiemu za bardzo dobrą współpracę – mówi Przemysław Sikora nowy zastępca burmistrza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group