Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przeprowadzka świebodzickiego OPS–u

Niedziela, 14 stycznia 2018, 13:58
Autor: red
Świebodzice: Przeprowadzka świebodzickiego OPS–u
Fot. UM Świebodzice
W związku z remontem budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach przy ul. J. Piłsudskiego 8 informujemy, że wydziały Ośrodka zostaną przeniesione do pomieszczeń przy ul. Świdnickiej 7 (budynek MZN) oraz do budynku dworca PKP, ul. Plac Dworcowy 1.

Sprawy dotyczące realizacji świadczeń pomocy społecznej oraz pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów (stypendia) będą załatwiane przy ul. Świdnickiej 7, natomiast sprawy związane z realizacją świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawczego (500+), karty dużej rodziny będą realizowane przy ul. Plac Dworcowy 1.

Ponadto, przy Placu Dworcowym będzie mieścił się Dział Finansowo-Księgowy i Kadr oraz sekretariat Ośrodka, gdzie będzie przyjmowana korespondencja. Wypłata wszystkich świadczeń będzie realizowana w kasie, mieszczącej się w budynku dworca, Plac Dworcowy 1.

- Przeprowadzka OPS odbędzie się w dniach od 25 stycznia 2018r. do 28 lutego 2018r., dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, bo w dniach przenosin będą utrudnienia w załatwianiu spraw oraz w kontaktach z wydziałami – mówi Izabela Siekierzyńska, dyrektor OPS.

Numery telefonów pozostają bez zmian, jednakże mogą występować zakłócenia w pracy.

Na Placu Dworcowym 1 tymczasowo będzie miała siedzibę Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz będą tam przyjmować specjaliści, jednakże mogą pojawić się utrudnienia w pracy.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej będzie przyjmowała na Placu Dworcowym 1 wyłącznie we wtorki, w godz. od 10: 00-14: 00, natomiast Zastępca Dyrektora będzie przyjmował przy ul. Świdnickiej 7, również we wtorki w godz. 10:00-14:00.

Zakończył się już remont nowych pomieszczeń dla jadłodajni miejskiej. Będzie ona zlokalizowana w budynku pawilonu handlowego na Osiedlu Sudeckim. Pomieszczenie musi jeszcze zostać wyposażone w sprzęt.

Obecnie wszystkie osoby, korzystające z dożywiania, otrzymują talon na żywność, który mogą zrealizować we wszystkich barach, działających na terenie miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group