Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Przewozy Regionalne dołączają do platformy KOLEO!

Piątek, 4 marca 2016, 10:50
Autor: opr.red.
REGION: Przewozy Regionalne dołączają do platformy KOLEO!
Fot. użyczone
KOLEO to nowa platforma pozwalająca pasażerom na wygodne planowanie podróży, nawet z przesiadkami, oraz kupowanie biletów kolejowych różnych przewoźników w jednym miejscu. 1 marca do serwisu dołączyła spółka Przewozy Regionalne, której pociągami codziennie podróżuje około 220 tys. osób.

KOLEO to jedyna w Polsce zintegrowana platforma sprzedaży biletów kolejowych. Już od pierwszego dnia jej uruchomienia będzie umożliwiać zakup biletów na połączenia różnych przewoźników kolejowych. Partnerem platformy zostały również Przewozy Regionalne, które codziennie w całej Polsce uruchamiają średnio 1600 pociągów.

- Nasza spółka jako pierwszy przewoźnik regionalny wprowadziła internetową sprzedaż biletów w czerwcu 2010 roku. Od tamtej pory stale rozwijamy i unowocześniamy internetowe oraz mobilne kanały sprzedaży. Dlatego decyzja o dołączeniu do platformy KOLEO była dla nas naturalnym krokiem. Liczymy, że dzięki temu nasza oferta będzie jeszcze bardziej dostępna zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów – mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Atuty koleo.pl to przede wszystkim szeroka oferta biletowa oraz prosta i intuicyjna obsługa. Na portalu są dostępne wszystkie ulgi i promocje, a dzięki bezpośredniemu połączeniu z rozkładami jazdy przewoźników pasażerowie bardzo szybko znajdą informacje o najszybszych i najtańszych połączeniach, a także o możliwości podróży z przesiadkami. Co więcej, od pasażerów kupujących bilety poprzez serwis nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje. Platforma zapewnia także wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Posiada najwyższej klasy certyfikat SSL EV wydany przez Polskie Centrum Certyfikacji CERTUM, a wszystkie połączenia pomiędzy użytkownikiem a KOLEO są szyfrowane. KOLEO będzie dostępna w pięciu wersjach językowych, umożliwiając zakup biletów nie tylko mieszkańcom Polski, ale także innych krajów na świecie.

- Nikt dotąd w Polsce nie zaoferował takich udogodnień jednocześnie: wyszukiwania połączeń, wyceny podróży
i sprzedaży biletów na całą trasę w najkorzystniejszej cenie. Wprowadzamy prawdziwe zmiany na kolei, dobre dla pasażera – mówi Kuba Czajkowski, prezes Astarium – firmy, która stworzyła KOLEO.
Informacje o ofercie oraz kanałach sprzedaży spółki Przewozy Regionalne znajdują się na stronie www.przewozyregionalne.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group