Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Przeżyli z sobą tyle lat…

Wtorek, 6 grudnia 2016, 11:55
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Przeżyli z sobą tyle lat…
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Jubileusz 50 lat życia w związku z małżeńskim nie zdarza się często. Dlatego takie wieloletnie „okrągłe” jubileusze są okazją do ich szczególnego świętowania.

Swoje „złote gody” świętowały cztery pary z gminy Jaworzyna Śląska. Byli to Państwo: Maria i Ireneusz Misiek, Zofia i Mieczysław Nadbrzeżni, Helena i Jan Partykowie oraz Jadwiga i Stanisław Świtałowie.

Jubilaci na uroczystość przybyli w towarzystwie swoich najbliższych. Ceremonii przewodniczył Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, którym z mocy prawa jest burmistrz. Dostojni Jubilaci złożyli sobie ponowną, specjalną na tę okoliczność, przysięgę małżeńską, wyrażającą również podziękowanie za długoletnie i zgodne pożycie małżeńskie. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz uhonorował natomiast medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę. Wszystkim parom Burmistrz złożył również życzenia zdrowia i doczekania kolejnych jubileuszy, a także wręczył bukiety kwiatów, okolicznościowe dyplomy i drobne upominki. Jubilatom powinszowali również członkowie rodzin, którzy towarzyszyli Im tego dnia w uroczystości. Nie zabrakło również okolicznościowego „sto lat” i smacznego torta.

Uroczystość wspaniale uświetnił krótkim występem Zespół „Jaworzynianie” pod przewodnictwem Pana Hieronima Fabisia. Dobrze dobrany do okoliczności repertuar oraz nietuzinkowe wykonanie spotkało się z bardzo serdecznym odbiorem uczestników uroczystości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group