Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przy wielkanocnym stole

Piątek, 18 kwietnia 2014, 10:05
Aktualizacja: 10:12
Autor: red.
Żarów: Przy wielkanocnym stole
Fot. UM Żarów
Nadziewane jajka, żurek, wielkanocne pasztety, babki, serniki, mazurki i inne smakołyki. Takie przysmaki królowały na wielkanocnym stole żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. W Wielki Czwartek, 17 kwietnia seniorzy z gminy Żarów spotkali się na wspólnym wielkanocnym śniadaniu.

- To już czwarte śniadanie wielkanocne, na które zapraszają nas żarowscy emeryci. Cieszę się, że stało się tradycją i dziś, w tak miłym gronie możemy złożyć sobie świąteczne życzenia. Mam nadzieję, że świętowanie we wszystkich domach, w gronie rodzinnym będzie równie ciepłe i serdeczne - mówiła podczas spotkania z emerytami kierownik żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Anita Denes-Ziemkiewicz.

Na świątecznym śniadaniu życzenia usłyszeli także inwalidzi. Tradycyjnie już, seniorzy z gminy Żarów, w przedświątecznym okresie obchodzą także święto inwalidy. - My seniorzy przychodzimy tutaj z wielką radością. Możemy się bawić, tańczyć, uczestniczyć w ciekawych projektach i przede wszystkim być w tak dobrym towarzystwie. Zawsze tak uroczyście obchodzimy różne uroczystości. Kalendarz naszych imprez jest naprawdę bardzo bogaty. Ale szczególną uwagę przywiązujemy do obchodzenia świąt. Mam nadzieję, że nikt w tych dniach nie będzie sam. I będzie mógł się cieszyć wspólnymi chwilami z najbliższymi - dopowiadała Danuta Kwiatkowska z żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group