Piątek, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 228
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przychodnia w Roztoce już otwarta

Wiadomości: Region - Roztoka
Czwartek, 31 grudnia 2009, 9:42
Aktualizacja: 9:46
Autor: GCI Dobromierz, opr. MaS
Fot. GCI Dobromierz
29 grudnia uroczyście otwarto przychodnię rehabilitacyjną Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Caritas" diecezji świdnickiej w Roztoce. Wcześniej pod przewodnictwem biskupa Ignacego Deca została odprawiona msza święta w kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Dobromierzu.

Biskup poświęcił pomieszczenia przychodni w obecności wójta gminy Dobromierz Czesława Drąga, przewodniczącego rady gminy Marka Jaworskiego, dyrektora NZOZ "Caritas" diecezji świdnickiej ks. Jana Gargasewicza i zastępcy dyrektora departamentu polityki zagranicznej urzędu marszałkowskiego województwa dolnośląskiego Jerzego Sypuły, a także pracowników "Caritasu" oraz mieszkańców gminy Dobromierz.

Wójt, dziękując za przybycie i poświęcenie przychodni, wręczył biskupowi pamiątkową paterę z wizerunkiem budynku, w którym znajduje się przychodnia oraz z osobistą dedykacją.

W przychodni pracują cztery rehabilitantki z "Caritas" diecezji świdnickiej, które przeprowadzają zabiegi obejmujące: ćwiczenia indywidualne, masaż (suchy, limfatyczny), galwanizację, jonoforezę, elektrostymulację, prądy diadynamiczne i interferencyjne, ultradźwięki miejscowe, ultrafonoforezę, impulsowe pole magnetyczne niskiej częstotliwości, solux, laser i krioterapię.

Nowo otwarta przychodnia jest wizytówką zarówno gminy, jak i powiatu świdnickiego zwłaszcza, że oprócz mieszkańców Dobromierza korzysta z niej wiele osób z sąsiednich gmin. A wszystko to dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i profesjonalnej obsłudze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group