Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przygotowania do matury w schronisku

Wiadomości: Lubachów
Niedziela, 8 kwietnia 2018, 7:51
Aktualizacja: 13:54
Autor: red
Fot. Gmina Świdnica
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lubachowie to nie tylko doskonała baza noclegowa i turystyczna. To również wyjątkowe miejsce na przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych.

Dowodem na to jest wizyta maturzystów z XV LO im. mjr. P. Wysockiego we Wrocławiu, którzy właśnie w Lubachowie postanowili odbyć 3-dniowe warsztaty maturalne.
- Z gościnnych progów naszego obiektu wrocławscy maturzyści korzystają od 5 lat. Za każdym razem jest to grupa kilkudziesięciu uczniów, którzy wspólnie ze swoimi opiekunami przygotowują się do egzaminu dojrzałości. Czy schronisko jest dobrym miejscem, aby przygotować się do tego ważnego egzaminu w życiu? Okazuje się, że tak. Potwierdzeniem tej tezy niech będą kolejne powroty licealistów z VIII LO im. Bolesława Krzywoustego. Już za tydzień przyjadą do nas po raz piąty - podkreśla dyrektor SSM w Lubachowie Sebastian Krzywda.

Co skłania młodzież ze stolicy Dolnego Śląska do odwiedzin gminnej placówki? Spokój i cisza, której tak brakuje w dużych miastach. Jest to idealne miejsce na przygotowanie się do matury. Potwierdzeniem dobrych warunków do nauki, bazy noclegowej jak i turystycznej są licznie zdobywane nagrody. W gronie ubiegłorocznych laureatów 57 Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych, na najwyższym podium znalazło się SSM w Lubachowie. Złote Wyróżnienie przyznane placówce w Lubachowie było czwartym z rzędu, które otrzymała gminna jednostka w ostatnich latach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Świdniczanie 10-04-2018 13:11
"Cudze chwalicie swego nie znacie !!" Wrocław !- jakże ważna informacja dla Świdniczan ! W Świdnicy są - darmowe czwartki z przygotowania do matury z matematyki - czyż nie z tym przedmiotem są największe problemy na maturze!? A gdzie są świdnickie media żeby o tym powiedzieć ??? Chętnych pewnie by nie brakowało, ale po co ?! Naszej młodzieży się nie należy informacja- niech się męczą. Żenada !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group