Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przyjadą z ofertami pracy

Środa, 14 maja 2014, 10:59
Aktualizacja: 11:01
Autor: red.
Świebodzice: Przyjadą z ofertami pracy
Fot. UM Świebodzice
W najbliższy czwartek, 15 maja, o godz. 10:00 w sali świebodzickiego MDK–u odbędzie się kolejna edycja Świebodzickich Targów Pracy. To już szósty raz, gdy Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej z inicjatywy burmistrza Świebodzic, we współpracy ze świebodzicką filią Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy organizują spotkanie mieszkańców z przedstawicielami okolicznych zakładów pracy, instytucji publicznych i agencji pracy posiadającymi oferty zatrudnienia.

Chęć uczestniczenia w targach wyraziły 24 podmioty: Rezo, Fregata, DJ Products Engineering Solutions, Śnieżka-Invest, F.P.H.U Ameoli, Steilmann, Capricorn, Energokabel, Fenster Technik, Droper Logistic, Segepo-Refa, Pol-Finance, Seniormed 24, Metal-Plast, Randstad, Grzegorz Pawłowski Usługi Budowlane, Trenkwalder&Partner, InterKadra, Maxpower, Vicotel,Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Młodzieżowe Centrum Kariery w Świebodzicach, Europejskie Służby Zatrudnienia, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kłodzku.

Dodatkowo swoje stanowiska będą posiadać organizatorzy - Urząd Miejski, na którym odwiedzający będą mogli dowiedzieć się jak założyć własną działalność gospodarczą, oraz PUP Filia w Świebodzicach, który zaprezentuje oferty zgłoszone przez innych pracodawców, nieobecnych na targach.

Świebodzickie Targi Pracy stanowią znakomitą okazję dla osób poszukujących zatrudnienia.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group