Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przyjdź na wyjątkowe zdjęcie z papieżem

Piątek, 18 kwietnia 2014, 10:14
Aktualizacja: 10:21
Autor: red.
Świebodzice: Przyjdź na wyjątkowe zdjęcie z papieżem
Fot. UM Świebodzice
W imieniu Dyrekcji Nauczycieli i Uczniów Publicznego Zespołu Szkół Podstawowo–Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach zapraszamy mieszkańców Świebodzic do udziału w niezwykłym projekcie. 23 kwietnia (środa) o godz. 16.00, zostanie wykonane zdjęcie świebodziczan pod pomnikiem papieża Jana Pawła II. To element realizowanego przez szkołę projektu "Pokolenie Jana Pawła II".

- Zdjęcie posłuży jako dokument pamięci mieszkańców naszego miasta o wartościach głoszonych przez Ojca Świętego - mówią organizatorzy.

Pod opieką polonistki: Małgorzaty Chojdy-Ozgi i nauczycielki religii: Katarzyny Wrony uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach realizują projekt edukacyjny, którego celem jest określenie wpływu Jana Pawła II na życie świebodziczan. W ramach projektu powstają artykuły prasowe, w tym wywiady, film, prezentacja multimedialna, scenariusz finału projektu i tomik poezji Małgorzaty Chojdy-Ozgi. To właśnie na jego okładce znajdzie się zdjęcie świebodziczan na tle pomnika.

Realizację projektu wspiera burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których życie Jana Pawła II jest symbolem właściwych wyborów, do wzięcia udziału w projekcie- zróbmy razem zdjęcie, utrwalmy to, co wartościowe.

Warto przypomnieć, że przed nami jedno z ważniejszych wydarzeń dotyczących Ojca Świętego - kanonizacja, zaplanowana na 27 kwietnia. Jan Paweł II jest Honorowym Obywatelem Świebodzic.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group