Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 1919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Przywieźli 3 medale

Wtorek, 31 stycznia 2023, 12:03
Aktualizacja: 12:03
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Przywieźli 3 medale
Fot. MKS Karolina Jaworzyna Śląska
Trzy medale – srebrny i dwa brązowe zdobyli zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego Karolina podczas Mistrzostw Dolnego Śląska i Pucharu Dolnego Śląska, jaki odbył się w miniony weekend w Łagiewnikach.

450 zawodników i zawodniczek z 23 klubów z całego Dolnego Śląska, startujących w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, walczyło o medale podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w sobotę, 28 stycznia. Najlepiej z zawodników MKS Karolina zaprezentowała się Aniela Stolarz, która wywalczyła srebrny medal i zdobyła tytuł wicemistrzyni Dolnego Śląska. Tuż za nią, na najniższym stopniu podium zawody ukończyli Beniamin Pindel i Michał Polus, zdobywając brązowe medale.

- Hania Polus, Kornel Kociński i Alex Budzioch po wspaniałych walkach nieznacznie znaleźli się tuż za podium, lecz im również należą się wielkie brawa za postawę na macie. Podsumowując, były to bardzo udane zawody dla naszych młodych zawodników. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych. Gratulacje dla trenera, zawodników i rodziców, na których doping zawsze można liczyć – relacjonują przedstawiciele MKS Karolina.

Foto: MKS Karolina

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group