Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1229
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przywitali mistrzów

Środa, 26 kwietnia 2023, 9:59
Autor: red
Świebodzice: Przywitali mistrzów
Fot. UM Świebodzice
W piątek (21 kwietnia) hala sportowo–widowiskowa OSiR w Świebodzicach rozbrzmiewała zwycięską muzyką i huczała od braw. Wszystko na cześć dwóch wspaniałych świebodzickich sportowców, Mistrzów Polski w kulturystyce Mateusza Brzuchacza i Szymona Króla.

Na spotkanie licznie przybyli Mieszkańcy miasta, przedstawiciele organizacji i klubów sportowych oraz goście, m.in.: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Prezes ZWiK Świebodzice Grzegorz Cabanek, Prezes ZGK Świebodzice Sławomir Sprawka, Prezes OSiR Świebodzice Jarosław Pizuński. Galę poprowadził niezawodny Maciej Więcek Prezes Stowarzyszenia Bona Fide, które od początku wspiera naszych Mistrzów.

Spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia wszystkich dotychczasowych sukcesów w karierze naszych Mistrzów, co przyjęte zostało gromkimi brawami od publiczności. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów oraz powodzenia na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii złożył Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który przekazał Mateuszowi, Szymonowi oraz Maciejowi piękne, pamiątkowe grawery. Następnie swój autorski program zaprezentowali Seniorzy z Klubu Senior + pod przewodnictwem Agaty Koperskiej. Specjalnie na tą okazję przygotowali oni piosenkę sławiącą osiągnięcia Mateusza i Szymona. Kolejnym ciekawym punktem były wywiady, w których sportowcy opowiadali o swoich przygotowaniach, sposobach na budowanie formy oraz emocjach towarzyszących występom.

Najbardziej wyczekiwanym punktem gali były zdecydowanie pokazy obejmujące pozy obowiązkowe i układy dowolne. Na koniec nie mogło zabraknąć konfetti i nieśmiertelnego przeboju zespołu Queen We are the Champions. Po zakończeniu spotkania wszyscy chętni, których nie brakowało, mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group