Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1348
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przyznano stypendia

Niedziela, 14 stycznia 2024, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Autor: red
Świdnica: Przyznano stypendia
Fot. UM Świdnica
Wydanie albumu studyjnego w klimacie muzyki pop, rozwijanie swoich umiejętności tanecznych, a także organizacja wystawy malarstwa i ceramiki – to projekty, które zrealizowane zostaną w tym roku w ramach stypendium Prezydent Miasta Świdnicy, Beaty Moskal–Słaniewskiej w dziedzinie kultury.

Ich ideą jest pomoc świdniczanom w zrealizowaniu ciekawych przedsięwzięć, związanych z twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury.

Maja Laska na wydanie albumu studyjnego w formacie cyfrowym, obejmującego oprócz dotychczasowych, także nowe utwory autorskie oraz współautorskie, w klimacie muzyki pop otrzyma 3600 zł. Maja jest uczennicą Zespołu Szkół Hotelarsko - Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy. Kształci swoje umiejętności wokalne pod kierunkiem Iwony Kuśnierz w Akademii Rozwoju Talentów w Świdnicy. Ma na swoim koncie wydanie albumu „Drobnymi krokami” oraz singla „16”. Jest autorką zarówno tekstów jak i muzyki. Nad aranżacją swoich utworów pracuje z producentem muzycznym Jakubem Mańkowskim. Dwukrotnie została wyróżniona w Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group