Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Puchar Świata w naszym powiecie

Piątek, 28 maja 2010, 8:31
Aktualizacja: 8:33
Autor: MDvR
Strzegom: Puchar Świata w naszym powiecie
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Już niedługo Strzegom będzie w centrum jeździeckiego świata. Między 24 a 27 czerwca rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.

Po raz pierwszy w historii zawodów rozgrywanych w naszym kraju wystąpi aktualny mistrz olimpijski, bowiem swój udział zapowiedział już Niemiec Hinrich Romeike. Na chwilę obecną oprócz delegacji niemieckiej swoją obecność potwierdziło jeszcze 10 zagranicznych ekip. W ciągu czterech dni jeźdźcy i amazonki startujący we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego będą mieli do pokonania trzy konkurencje: ujeżdżenie, próbę terenową oraz finałowe skoki na parkurze.

Strzegom Horse Trials to wielkie hippiczne święto, dlatego też obok zmagań jeździeckich na najwyższym poziomie nie zabraknie widowiskowych i niepowtarzalnych pokazów. Z myślą o najmłodszych przygotowane zostanie miasteczko zabaw, przejażdżki na kucykach oraz bryczką.

Dla wszystkich zainteresowanych osób, chcących zobaczyć zawody sportowe na najwyższym światowym poziomie podajemy informacje dotyczące biletów. Wejściówki można zdobyć w salonach Empik, sklepach Media Markt, Saturn, wybranych biurach podróży oraz na stronach internetowych www.ticketpro.pl i www.worldcupstrzegom.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group