Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 1919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Radosny dzień

Wtorek, 30 maja 2023, 11:29
Autor: red
Świebodzice: Radosny dzień
Fot. UM Świebodzice
Radosny Dzień Dziecka w Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach.

Radośnie, kolorowo i słonecznie było w sobotę w Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez zgromadzenie Sióstr de Notre Dame z okazji przypadającego w czwartek (1 czerwca ) Dnia Dziecka.

Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości m.in.: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Agata Steczko-Szymańska, Radna Powiatu Świdnickiego Alicja Synowska, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Beata Galewska, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Ewa Jańczak oraz Małgorzata Nosal, terapeutka z DPS w Jaskulinie Izabela Czechowska wraz z mieszkańcami, członkowie Stowarzyszenia Charytatywno- Opiekuńczego im. Bł. T. Gerhardinger oraz zaprzyjaźnione rodziny, wolontariusze.

Burmistrz Miasta Paweł Ozga serdecznie podziękował za zaproszenie na tak wspaniałe wydarzenie i złożył wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta oraz przekazał sprzęt sportowy do gier i zabaw. Podopieczni DPS wraz z Kubusiem Puchatkiem wystąpiły w programie artystycznym. Dzieci radośnie i w pięknych, kolorowych strojach z instrumentami muzycznymi w rękach z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Po części oficjalnej i artystycznej na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak: kolorowe dmuchańce, strefa relaksu, stoisko z przekąskami oraz grill, który obsługiwali członkowie z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu. Radość w tym dniu była ogromna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group