Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ludwikowice: Rajdowa Walimska Wiosna – propozycja dla amatorów

Poniedziałek, 5 marca 2012, 17:07
Aktualizacja: 17:09
Autor: red.
Ludwikowice: Rajdowa Walimska Wiosna – propozycja dla amatorów
Fot. użyczone
Jeszcze dobrze nie opadły emocje po tegorocznej edycji Walimskiej Zimówki, a grupa Walim Rajdowy ma dla entuzjastów rajdowego ścigania kolejną propozycję. 18 marca po raz pierwszy w kilkuletniej historii Walimia Rajdowego zorganizowana zostanie impreza pod nazwą „Walimska Wiosna".

Zawody odbędą się w Ludwikowicach, a dokładniej na terenie tartaku przy ul. Fabrycznej. Na startujących czekać będą próby w dwóch konfiguracjach, każda z nich przejeżdżana będzie dwukrotnie. Warto dodać, iż imprezy Walimia Rajdowego to propozycja dla amatorów więc wystartować może w niej każdy posiadacz prawa jazdy i samochodu z ważnym OC. Organizatorzy przewidują, iż na starcie zawodów pojawi się około 50 załóg, zmagać będą się one jak zwykle w 5 klasach. Warto dodać, że zawodnicy będą walczyć o punkty do klasyfikacji „Mistrza Kierownicy Walimskiej Okolicy", który wyłoniony zostanie po rozegraniu trzech imprez, jakie Walim Rajdowy zorganizuje w obecnym sezonie amatorskich zmagań.

Pozostaje tylko zaprosić serdecznie wszystkich kibiców do przybycia na miejsce rywalizacji, albowiem emocji z pewnością nie zabraknie, a impreza będzie, jak zawsze w przypadku Walimia Rajdowego, wspaniale zorganizowana. Biuro rajdu umiejscowione zostanie w pensjonacie „Pod Przełęczą" w miejscowości Rzeczka, (adres: Rzeczka 35). Start pierwszej załogi przewidziany jest na godzinę 10.30. Chcąc uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy na stronę www.walimrajdowy.pl

(Organizatorzy)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group