Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

41. Rajd Świdnicki Krause: Rajdowcy w „Mechaniku” i Galerii Świdnickiej

Czwartek, 11 kwietnia 2013, 13:15
Aktualizacja: 13:16
Autor: MDvR
41. Rajd Świdnicki Krause: Rajdowcy w „Mechaniku” i Galerii Świdnickiej
Fot. użyczone
Wielkie emocje związane z 41. Rajdem Świdnickim Krause rozpoczną się w piątek 12 kwietnia podczas uroczystego rozpoczęcia imprezy i prologu ulicami miasta. W środę szykujący się do startu rajdowcy spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy, a także odwiedzili Galerię Świdnicką.

Na spotkaniu w Zespole Szkół Mechanicznych, które rozpoczęło się o 11.00 stawił się dyrektor rajdu Roman Grygianiec, a także dwóch uczestników rozpoczynającej się w piątek imprezy. Spotkanie trwało ponad godzinę, brali w nim udział uczniowie czwartych klas o profilu samochodowym: II b i c oraz III b i c. Spotkanie było niezwykle interesujące, a uczniowie bardzo zainteresowani organizacją takiego rajdu oraz rozmową z kierowcami rajdowymi, która budziła ogromne emocje. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań a teraz z niecierpliwością czekają na rajd i kibicowanie kierowcom na jego trasie.

Wieczorem o 20.00 w Galerii Świdnickiej stawiło się około 200 kibiców pragnących zobaczyć i posłuchać zawodników startujących w 41. Rajdzie Świdnickim Krause – 1. rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i 1. rundzie Rajdowego Pucharu Polski. W spotkaniu wziął udział dyrektor Roman Grygianiec, a także trzy załogi: Kajetanowicz/Baran, Oleksowicz/Kuśnierz i Rzeźnik/Mazur. Rajdowcy mówili o zbliżającej się imprezie, emocjach jej towarzyszących, a także zachęcali do bezpiecznego(!) dopingowania im na trasie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group