Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 814
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Randka z książką

Czwartek, 16 lutego 2023, 7:00
Autor: red
Żarów: Randka z książką
Fot. UM Żarów
Randka w ciemno z ... książką. Czemu nie? Z okazji Walentynek na naszych mieszkańców czekała miła niespodzianka. Wspólnie z pracownikami Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów wyruszyliśmy w miłosny spacer po naszym mieście, a pracownicy biblioteki rozdawali mieszkańcom książki i zachęcali do czytania w wolnym czasie. Była to akcja, nie tylko promująca Święto Zakochanych, ale przede wszystkim bibliotekę, jak i same książki.

- Walentynki, coroczne święto zakochanych, to dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla naszej biblioteki to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa i rozbudzenia wśród innych miłości do książek. Dziś wszystkim chętnym i zainteresowanym mieszkańcom rozdawaliśmy książki, zachęcając do czytania książek i to nie tylko w walentynki. Czy pomysł podobał się naszym mieszkańcom? Byli nieco zaskoczeni, ale z wielkim uśmiechem na twarzy przyjmowali książki. Zapraszamy do biblioteki w Żarowie na randkę z książką - mówi Wioletta Kwiatkowska dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów.

Pamiętajmy, że Walentynki można obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za...czytać, choćby na chwilę. W żarowskiej bibliotece znajdziecie Państwo wiele książek o miłości i nie tylko.

Zapraszamy do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Piastowska 10 w Żarowie. Godziny otwarcia: poniedziałek, środa i piątek 7.30-15.30, wtorek i czwartek 9.00-17.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group