Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Raper Łukasz "Małpa" Małkiewicz zagra w Strzegomiu

Wtorek, 9 września 2014, 9:28
Aktualizacja: 11:59
Autor: red.
Strzegom: Raper Łukasz "Małpa" Małkiewicz zagra w Strzegomiu
Fot. użyczone
Już 27 września rusza kolejna edycja FESTIWALU SUBKULTUR! To czwarte spotkanie młodych ludzi na scenie tego festiwalu. Tradycyjnie w pierwszej części będą mogły się zaprezentować młodzieżowe, amatorskie zespoły z gminy Strzegom i okolic. W ubiegłym roku padł rekord, ponieważ zgłosiło się aż 10 ekip. W tym roku można się już zapisywać do kolejnej edycji przez popranie formularzy ze strony LO (www.lo.strzegom.pl, zakładka FESTIWAL SUBKULTUR) oraz przesłanie ich na adres LO lub osobiste złożenie w sekretariacie.

W drugiej części IV Festiwalu nie zabraknie również gwiazdy. Tym razem wystąpi Łukasz "Małpa" Małkiewicz, czołowy raper polskiej sceny hip-hopowej. Utwory rapera publikowane w Internecie mają ponad 5 milionów wyświetleń. Bez wątpienia, dla młodych ludzi z gminy i powiatu, będzie to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku.

„Cieszy mnie bardzo fakt, że udało się zaprosić wykonawcę takiego formatu – dodaje Tomasz Marczak, pomysłodawca festiwalu. Po ostatnim występie NATURAL DREAD KILLAZ z niesamowitym MESAJAH-em, nie było łatwo znaleźć wykonawcę, który trafi w gusta naszej młodzieży. Mam nadzieję, że wybór rapera Łukasza „Małpy” Małkiewicza będzie strzałem w dziesiątkę”.

Początek IV Festiwalu Subkultur już 27.09. o godz. 16.00. Wstęp wolny!

Współpraca i partnerzy: Gmina Strzegom, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury oraz Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group