Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rawa – Zgoda: Ważny pojedynek dla układu dolnych rejonów tabeli

Wiadomości: klasa A
Piątek, 8 listopada 2013, 16:20
Aktualizacja: 16:21
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Spotkanie za „sześć punktów” czeka piłkarzy Rawy Boleścin i Zgody Grodziszcze w 14. kolejce grupy II klasy A. Obie drużyny są sąsiadami w ligowej tabeli.

14. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Grom Witków 10 listopada, 13:30
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno 10 listopada, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka 10 listopada, 13:30
KS Walim - Zdrój Jedlina Zdrój 10 listopada, 13:30
Unia Jaroszów - Zieloni Mrowiny 10 listopada, 13:30
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 10 listopada, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów - Nysa Kłaczyna 10 listopada, 13:30
Gwarek Wałbrzych - Tęcza Bolesławice 10 listopada, 13:30

Tabela
1. Sudety Dziećmorowice----13 - 31 - 36-17
2. Granit Roztoka-------------13 - 29 - 24-12
3. Czarni Wałbrzych----------13 - 27 - 38-23
4. Zdrój Jedlina Zdrój--------13 - 27 - 27-18
5. Grom Witków---------------13 - 22 - 33-21
6. KS Walim--------------------13 - 21 - 28-31
7. Unia Jaroszów--------------13 - 20 - 29-21
8. Wenus Nowice-------------13 - 19 - 36-21
9. Gwarek Wałbrzych--------13 - 18 - 20-21
10. B. Orzeł Mieroszów------13 - 16 - 28-25
11. Cukrownik Pszenno-------13 - 16 - 19-21
12. Włókniarz Głuszyca-------13 - 13 - 19-28
13. Górnik Boguszów-G.------13 - 11 - 15-39
14. Tęcza Bolesławice---------13 - 10 - 19-46
15. Zieloni Mrowiny------------13 - 9 - 23-37
16. Nysa Kłaczyna-------------13 - 5 - 13-26

14. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Boxmet Piskorzów 10 listopada, 13:30
Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno 10 listopada, 13:30
Rawa Boleścin - Zgoda Grodziszcze 10 listopada, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 10 listopada, 13:30
LKS Gola Świdnicka - Koliber Uciechów 10 listopada, 11:00
Płomień Makowice - Polonia Ząbkowice Śląskie 10 listopada, 13:30
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka 10 listopada, 13:30
Skałki Stolec - Delta Słupice 10 listopada, 13:30

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka-----13 - 31 - 38-16
2. Niemczanka Niemcza---13 - 30 - 36-19
3. Płomień Makowice-------13 - 30 - 47-25
4. Polonia Ząbkowice Śl.---13 - 29 - 40-19
5. Skałki Stolec--------------13 - 25 - 44-15
6. Zieloni Łagiewniki--------13 - 24 - 31-25
7. Tarnovia Tarnów----------13 - 22 - 33-42
8. Koliber Uciechów---------13 - 20 - 29-21
9. Czarni Sieniawka----------13 - 18 - 26-31
10. Delta Słupice-------------13 - 16 - 28-29
11. Zgoda Grodziszcze-------13 - 12 - 24-36
12. Rawa Boleścin------------13 - 11 - 30-46
13. Boxmet Piskorzów--------13 - 9 - 17-32
14. Ślęża Ciepłowody---------13 - 9 - 12-32
15. Wieża Rudnica-------------13 - 8 - 27-52
16. Błękitni Owiesno-----------13 - 4 - 18-40

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ksiadz tadeusz 10-11-2013 9:39
w parafii tylko grodziszczeeeee

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group