Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 491
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borów: Razem można więcej

Wtorek, 21 czerwca 2016, 14:54
Autor: red
Borów: Razem można więcej
Fot. UG Dobromierz
Członkowie Stowarzyszenia „Aktywni Borów – Dzierzków” przeprowadzili szereg prac przy świetlicy wiejskiej w Borowie.

Przypomnijmy, że w 2014 roku Stowarzyszenie otrzymało dotację z Unii Europejskiej na zakup altan przy świetlicach wiejskich. W tym roku altana w Borowie zyskała nowe płotki, które będą chronić przed wiatrem, a także 3 ławostoły. Dodatkowo powstało wyłożone z kamieni palenisko na ognisko.
- Członkowie Stowarzyszenia swoją pracą już nie raz udowodnili, że aktywnie działają na rzecz mieszkańców. Pracujemy nad kilkoma ważnymi sprawami, o czym będę niebawem informował. Chciałbym także podkreślić, że środki, jakie otrzymaliśmy z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, trafią także do Dzierzkowa, jednak musimy się zastanowić, jak je najlepiej wykorzystać. Zachęcam innych mieszkańców do przyłączenia się do nas, bo RAZEM MOŻNA WIĘCEJ - podsumował Krystian Ulbin, prezes stowarzyszenia.

Zakup ławostołów możliwy był dzięki pozyskanym środkom z Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, zaś zakup płotków został sfinansowany z dochodu, jaki przyniosła impreza walentynkowa w 2015 roku, zorganizowana przez radną Agatę Ślęzak oraz mieszkanki Borowa. Należy również podkreślić wkład finansowy Stowarzyszenia w to przedsięwzięcie. Wszystkie prace zarówno Sławomir Walczak oraz członkowie Stowarzyszenia wykonali społecznie na rzecz mieszkańców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group