Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Razem od 50 lat

Środa, 28 grudnia 2016, 17:32
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2016, 10:34
Autor: red
Żarów: Razem od 50 lat
Fot. UM Żarów
Miłość, wzajemne zrozumienie i szacunek to według jubilatów, którzy doczekali się złotych godów recepta na wspólne szczęście małżeńskie.

Przeżyli razem długie lata, pełne radości, ale też wysiłku i trudu. Doczekali się trójki dzieci, sześciorga wnucząt i jednej prawnuczki.

Zawsze razem, pomimo płynącego nieubłaganie czasu. Maria i Józef Bieżyńscy odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które w imieniu prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy parze wręczył burmistrz Leszek Michalak.

Jubilaci świętujący 50-lecie otrzymali także okolicznościowy list gratulacyjny, kwiaty, a także serdeczne życzenia. - Wspólnie spędzone lata to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia. Jest to również wzór i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i długich lat życia - składał gratulacje dostojnym jubilatom burmistrz Leszek Michalak.

Małżonkowie, podczas uroczystości odnowili także przysięgę małżeńską, oświadczając, że "nadal będą czynić wszystko, aby ich małżeństwa były zgodne, szczęśliwe i trwałe". Chwila ta przyniosła wiele wzruszeń i przywróciła nie jedno wspomnienie.

Maria i Józef Bieżyńscy sakramentalne "TAK" powiedzieli sobie 50 lat temu. Znali się od dziecka, ale pobrali się w 1966 roku w Kościele w Wirach. W 1978 roku zamieszkali w kupionym do remontu domu w Wierzbnej. Pani Maria zajmowała się domem i wychowaniem trójki dzieci: córek Ewy i Agaty oraz syna Andrzeja, a Pan Józef dbał, aby rodzinie niczego nie brakowało. Dziś małżonkowie wiodą spokojne życie i cieszą się szczęściem swoich dzieci, sześciorga wnuków i jednej prawnuczki Basi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group