Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 888
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Razem od 50 lat

Poniedziałek, 22 maja 2017, 13:08
Autor: red
Żarów: Razem od 50 lat
Fot. UM Żarów
Miłość, wzajemne zrozumienie i szacunek to według jubilatów, którzy doczekali się złotych godów recepta na wspólne szczęście małżeńskie. Przeżyli razem długie lata, pełne radości, ale też wysiłku i trudu. Doczekali się dwójki dzieci, czterech wnucząt i dwojga prawnucząt.

Zawsze razem, pomimo płynącego nieubłaganie czasu. Przysięgi dochowali do dnia dzisiejszego i w tym roku świętowali jubileusz złotych godów. Z tej okazji para odznaczona została medalami Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wręczył je małżonkom Józefie i Stanisławowi Faber burmistrz Leszek Michalak. Jubilaci otrzymali także życzenia, pamiątkowe dyplomy i upominki.
- Wspólnie spędzone lata to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia. Jest to również wzór i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, nieustającej pogody ducha, spokoju i długich lat życia - składał gratulacje dostojnym jubilatom burmistrz Leszek Michalak.

Według jubilatów tylko wzajemna wyrozumiałość, szacunek, zgoda i zrozumienie są receptą na udane i szczęśliwe małżeństwo. Dziś państwo Faber prowadzą spokojne i zgodne życie, ciesząc się wspólnie sobą, swoją rodziną i każdą chwilą bycia razem. Jak sami przyznają, są ludźmi spełnionymi, obecnie przebywają na zasłużonych emeryturach, uprawiają ogródek i cieszą się szczęściem swoich dzieci, córki Joanny i syna Zbigniewa oraz czterech wnucząt i dwojga prawnucząt, które mimo że mieszkają z dala od dziadków, są ich oczkiem w głowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group