Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 593
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Recytować potrafią, jak nikt inny

Wiadomości: Świdnica
Środa, 9 marca 2011, 18:51
Aktualizacja: 20:33
Autor: GrA
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dwudziestu czterech uczniów świdnickich szkół podstawowych stanęło dziś w szranki o tytuł najlepszego recytatora w mieście. Paweł Olszewski, Adrian Janowski i Aleksandra Taraban to dzisiejsi zwycięscy miejskiego etapu konkursu recytatorskiego Pegazik 2011 w kategorii szkół podstawowych.

W sumie w dzisiejszych przesłuchaniach w świdnickim teatrze miejskim wzięło udział dwudziestu czterech uczniów świdnickich szkół podstawowych. Oprócz trójki zwycięzców juty przyznało także kilka wyróżnień: Julii Pyce, Sandrze Ślepokurze, Zuzannie Czerpak, Martynie Horoszko, Joannie Bim oraz Filipowi Brzezickiemu.

Jutro o tytuł najlepszego recytatora zmierzą się uczniowie świdnickich szkół gimnazjalnych. Początek przesłuchań już o godzinie 10.00 w świdnickim teatrze miejskim.

Zwycięzcy eliminacji miejskich w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych zmierzą się z najlepszymi recytatorami z terenu powiatu świdnickiego 22 i 23 marca o godzinie 10.00 w świdnickim teatrze miejskim. Laureaci powiatowi natomiast wezmą udział w finale XVI już Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group