Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 535
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Regatowy puchar pozostaje w Księstwie Świdnicko–Jaworskim

Wiadomości: Sława
Wtorek, 28 września 2010, 16:00
Aktualizacja: 16:14
Autor: red./UM Świdnica
Fot. UM Świdnica
Weekendowe VIII Regaty Żeglarskie „Książęcy Szkwał” zakończone. W zmaganiach organizowanych w ramach Księstwa Świdnicko–Jaworskiego uczestniczyło 16 załóg. W imprezie wzięli udział mieszkańcy Świdnicy, Bystrzycy Dolnej, Słotwiny, Wrocławia, Poznania i Warszawy. Niestety drugi rok z rzędu z uwagi na warunki pogodowe – brak wiatru – udało się przeprowadzić tylko jeden bieg regatowy, w którym zwyciężyła drużyna Arkadiusza Popka. To właśnie mieszkańcy Księstwa Świdnicko–Jaworskiego w składzie: Arkadiusz Popek, Laura Popek (córka) i Daniel Nowak wywalczyli w Sławie puchar w klasie OMEGA.

Zwycięska drużyna otrzymała trzy zestawy – torby podróżne ze śpiworem, ufundowane przez armator jachtu SPIRITONE.PL. II miejsce zajęła drużyna Wojciech Ruta, który wystartował z synem Łukaszem i Adamem Bernatem. Nagrody to również trzy komplety toreb podróżnych z koszulką termoaktywną, ufundowane przez prezydenta Świdnicy. III miejsce zajęli: Grzegorz Wawryk z załogą w składzie Agata Kozłowska i Paweł Kozłowski. W nagrodę otrzymali trzy komplety plecaków podróżnych z drobnymi upominkami, ufundowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie. IV miejsce – tuż za podium – przypadło Norbertowi Karwowskiemu z załogą w składzie: Magdalena Stajno i Dariusz Cecot. W nagrodę otrzymali materiały promocyjne Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~byłem 28-09-2010 17:13
może napiszecie jaki był wałek z głosowaniem co do pływania w niedzielę
~też byłem 28-09-2010 19:59
Jaki wałek? Głosuje się aż osiągnie się zamierzony efekt. A między bajki należy włożyć sugestie jakoby ci co w jedynym biegu zajęli pierwsze miejsca obawiali się następnego ze względu na wylosowane gorsze łódki. Wina po stronie organizatora i sędziny, że doprowadzili do głosowania.
~a ja nie byłem 28-09-2010 20:09
dostaliście kasę za te miejsca? czy tylko te plecaki? o co kaman?
Medium 28-09-2010 22:17
Od kiedy zawody są w Sławie, a nie w Mietkowie, lokalni dziennikarze już na nie nie jeżdżą (no, poza jedną panią, którą dziennikarką już trudno nazwać). Ale może blogerzy świdniccy coś skrobną? Jeden z nich był obecny...
~byłem 29-09-2010 15:56
Do Mietkowa to można jechać na ryby a co do organizacji od kiedy nie ma pani Edyty to z roku na rok jest coraz gorzej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group