Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rekin wystratował w austriackim Wels

Wiadomości: Wels
Sobota, 2 czerwca 2012, 10:59
Aktualizacja: 12:32
Autor: MDvR
Fot. użyczone

W tak doborowym gronie znaleźli się także zawodnicy Rekina Świebodzice: Dawid Skalny, Bartosz Kościelniak, Dominik Janowski, Kamil Ferens, Michał Świeboda, Anna Apołenis, Alicja Szczerba.

Poziom zawodów był bardzo wysoki pod każdym względem. Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze. Wielokrotnie poprawiali rekordy życiowe. Na szczególne wyróżnienie zasługują starty Agnieszki Gajdowskiej, która w konkurencji 100m stylem dowolnym uplasowała się na wysokim 7 miejscu z wynikiem 1:02. W tej samej konkurencji doskonale zaprezentowała się Dominika Sasin, która zajęła 10 miejsce. Dużą dawkę emocji dostarczyły nam rywalizacje sztafet. Nasza sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie Dominik Janowski, Dominika Sasin, Agnieszka Gajdowska, Bartosz Kościelniak zajęła bardzo wysokie szóste miejsce z nowym rekordem klubu 1:53. Pozostałe starty i rezultaty również zasługują na wyróżnienie.

Zarząd Klubu oraz trenerzy serdecznie dziękują za pomoc przy organizacji wyjazd Dariuszowi Skalnemu oraz Krzysztofowi Gajda. Bez zaangażowania wyróżnionych osób wyjazd nie doszedłby do skutku. Zawody w Wels (Austria) Zarząd Rekina zapisuje na stałe do kalendarza startów. W przyszłym roku zawody odbędą się w terminie 18-19 maja 2013r. Na pewno z działem KS REKIN.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group