Czwartek, 18 lipca
Imieniny: Kamila, Karoliny, Szymona
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Rekordowa frekwencja

Wtorek, 28 maja 2024, 9:02
Aktualizacja: 11:02
Autor: red
Witoszów Dolny: Rekordowa frekwencja
Fot. Gmina Świdnica
Mieszkańcy sołectwa Witoszów Dolny udowodnili, że sprawy lokalnej społeczności nie są im obojętne i licznie wzięli udział w wyborach na włodarza wsi. Na 296 mieszkańców biorących udział w głosowaniu, 170 swojego poparcia udzieliło i tym samym funkcję sołtysa powierzyło Panu Janowi Grabowskiemu.
- Jestem 66 letnim rolnikiem. W Witoszowie Dolnym mieszkam od 41 lat. Działam społecznie, prowadzę klub sportowy, lubię służyć ludziom, chcę ich integrować i rozwijać wieś. Moje główne cele jako sołtysa to starania o inwestycje, współpraca ze stowarzyszeniami, poprawa oświetlenia wsi, nowe chodniki, budowa nowego boiska sportowego, organizacja imprez okolicznościowych czy współpraca z rolnikami – deklaruje Pan sołtys.

Podczas spotkania wyborczego podjęto uchwałę o 11 osobowym składzie Rady Sołeckiej.

Jednocześnie ogromne podziękowania za poświęcenie, zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności kierujemy do Pana Fabiana Bartoszewicza, który funkcję sołtysa sprawował nieprzerwanie od 1981 r. Tym samym był to najdłuższy staż w roli włodarza wsi w gminie Świdnica. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group