Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rekordowo na "Kamiennej Rzeźbie"

Środa, 14 września 2016, 14:48
Aktualizacja: 14:49
Autor: red
Strzegom: Rekordowo na "Kamiennej Rzeźbie"
Fot. UM Strzegom
Ok. 80 uczestników – najwięcej z dotychczasowych edycji w Strzegomiu – z całej Polski wzięło udział w tegorocznych zawodach kulturystycznych pn. "Kamienna Rzeźba", które odbyły się 10 września br. w Strzegomskim Centrum Kultury.

Impreza odbył się pod patronatem burmistrza Strzegomia i stanowiła eliminacje do Arnold Classic Europe, które w tym roku zaplanowano w trzeciej dekadzie września w hiszpańskiej Barcelonie.

By wyłonić zwycięzców w niektórych kategoriach, potrzebne były eliminacje i półfinały. W kategorii "bikini fitness kobiet OPEN" najlepsza okazała się Paula Mocior (Aesthetic Lublin), w kategorii "fitness sylwetkowe kobiet OPEN" zwyciężyła Katarzyna Dudek (LKS Sandomierz), w kategorii "fitness plażowe mężczyzn OPEN" 1. miejsce zajął Adam Piwko (UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski), w kategorii "kulturystyka juniorów OPEN" bezkonkurencyjny był Krystian Wolski (KS Olimp Zabrze), w kategorii "kulturystyka klasyczna mężczyzn OPEN" zwyciężył Tomasz Kopeć (TKKF Piast Jawor), a kat. "kulturystyka mężczyzn OPEN" - Andrzej Kołodziejczyk (KS Fitness Klub Aplauz Warszawa).

Organizatorem tego niezwykle interesującego przedsięwzięcia był Klub Sportowy Start Strzegom. Współorganizatorami - Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Urząd Miejski w Strzegomiu, Strzegomskie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group